«Активна жінка-успішна країна!»

Форум жінок Рівненщини «Активна жінка-успішна країна!», який відбувся у м. Рівне 21.06. – 23.06.18. з метою професійного, управлінського та підприємницького потенціалу жінок, зібрав самих потужних спікерів Рівненщини та Чернігівщини.

Організатори проекту ГО «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» — керівник Людмила Воробей.

Почесне місце серед виступаючих посіли громадські організації «Спілки жінок України» — ГО «Спілка жінок Рівненщини», керівник Марія Рожко; президент «Клубу ділової жінки» м.Рівне – Ліза Чумак та ГО «Спілка жінок Чернігівщини», «Клубу ділової жінки» м.Чернігів — президент Ірина Дорожкіна; ГО «Спілка жінок Куликівщини» , яку представляли Інна Янголь та Марина Євдокименко.

Кожна лідерка поділилась досвідом роботи та здобутками саме своєї організації.

Цікавими та зворушливими були також виступи Тетяни Кірєєвої (внутрішньо переміщеної особи з Луганська, яка розповіла про діяльність клубу «Щаслива Я», Людмили Садової про соціальні реформи, Лесі …. про гендерні питання та інших активних, успішних жінок Рівненщини.

Все це відбувалось у формі діалогу та передачі успішного досвіду об’єднання зусиль жінок для вирішення проблем у суспільстві різних сфер діяльності, участі та впливу жінок на розбудову демократичного суспільства та розвиток громад.

Учасники форуму вибудували резолюцію щодо розвитку стратегій збільшення громадської, підприємницької та політичної активності жінок Рівненщини та постановили збирати форум не менше одного разу на рік.

Чернігівська делегація активних жінок особлива вдячна за культурно-мистецьку складову форуму. Неперевершені враження справили на чернігівських жінок: історичні памятки Острозького заповідника, Музей книги з його стародруками та сучасною вишивальницею книг Оленою Медведьовою. Дитячий санаторно-дозвіллєвий комплекс «Країна мрій» — це справжня мрія кожної мами. Майстерність гри акторів Рівненського академічного українського музично-драматичного театру перевершила всі сподівання шанувальників театру. В наступні дні учасники форуму ознайомились з роботою місцевого «Льонокомбінату», «Бурштинової копальні», галереї Ковальства та Культурно-археологічним центром «Пересопниця». Головне, що всі ці дні, ми були оточені щирою увагою колег з Рівненщини і зовсім не відчували себе в гостях. Три дні промайнул швидко і прощаватись було сумно, бо за цей час вже стали рідними!

Наступна зустріч обох спілок запланована на Чернігівщині! Час буде визначено додатково! Жінки Рівненщини унікальні і неповторні!

Надія Заваліна.