Виїзне засідання

12 квітня у Гончарівській об’єднаній громаді відбулась зустріч жіночого активу з членами президії ГО «Спілка жінок Чернігівщини».

Зустріч відкрив голова Віталій Миколайович Рудник, який розповів про досягнення громади за 1,5 роки існування: покращення матеріально-технічної бази, збереження закладів культури, освітньої та соціальної сфери. Він зазначив, що переважна більшість населення громади складають військові, але жінки беруть активну участь у розбудові громади.

Про впровадження гендерної політики у діяльність громади, створення гендерного портрету громади розповіла Дорожкіна Ірина, голова ГО “Спілка жінок Чернігівщини”. Нагорна Руслана, начальник відділу з питань сім’ї та гендерної політики управління у справах сім’ї та молоді Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації ознайомила з ключовими тезами нового Закону по боротьбі з насильством та діяльністю керівних органів влади у цьому напрямку. Свої думки з зазначених питань висловили Огієнко Валентина, директорка Смолинського торфобрикетного заводу філії ДП «Чернігівторф», Примак Валентина, очільниця відділу освіти, Півень Ніна, секретар ради та директорка Гончарівської гімназії Рудник Ніна та інші. Відбулась змістовна та предметна розмова про участь жінок у розбудові громади, внесені пропозиції про створення робочої групи щодо організації жіночого об’єднання у Гончарівській ОТГ.