ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ВЗАЄМОДІЇ ТА РОЗВИТКУ

2 квітня 2021 року, Голова Спілки, Олена Пекуровська та керівникя Асоціації підприємниць, Ганна Пушкар, представили соціальні ініціативи нашої організації на 👋 VIІ Всеукраїнському форумі взаємодії та розвитку — ОНЛАЙН, який об’єднує всі регіони України та понад 500 спікерів на одній платформі.

❗ Громада, влада, бізнес та медіа збираються разом, щоб обговорити соціальної активності в регіонах, привернути увагу до сталого розвитку, волонтерського руху, корпоративної соціальної відповідальності та презентувати проєкти, які заплановані у 2021 році.

Весна – ідеальний час для планування та початку реалізації стратегій. Саме тому під час форуму ми представили свою діяльність та плани на поточний рік, обмінялися досвідом, партнерились для спільної реалізації проєктів, знайомились з експертами з інших організацій, озвучили можливості взаємодії для молоді та її залучення до суспільно корисних справ.

До участі у заході були запрошені представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, місцевих та закордонних інститутів громадянського суспільства, активісти молодіжного громадського руху, бізнесу та засобів масової інформації, волонтери, лідери учнівського і студентського самоврядування, благодійники, донори. Щиро взячні Чернігівському обласному молодіжному центру, Ірині Симоновій, за надану можливість доєднатись до ініціативи.

Посилання на онлайн трансляцію: https://www.facebook.com/letsdoitukraineeco/videos/937620920113326/