Жінки змінюють світ, коли вони разом

27 березня в Михайло-Коцюбинській об’єднаній громаді відбулась зустріч красивих, розумних, талановитих, успішних берегинь сьогодення:

жіночого активу Михайло-Коцюбинської громада з членами президії ГО «Спілка жінок Чернігівщини». До слова, у вересні виповниться двадцять п’ять років з дня заснування Спілки, а досвід, як відомо, робить жінку лише мудрішою.

У ході зустрічі відбувся міні-тренінг “Залучення активних жінок до участі у діяльності територіальної громади”.

Своїми знаннями та баченням української дійсності поділилися: Дорожкіна Ірина, голова ГО “Спілка жінок Чернігівщини”; Нагорна Руслана, начальник відділу з питань сім’ї та гендерної політики управління у справах сім’ї та молоді Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації; Канюка Людмила, голова ГО “Спілка жінок м. Чернігова”; Пекуровська Олена, перший Віце-президент ГО “Ліга ділових і професійних жінок України”, директор ПрАТ “Чернігівпобутрадіотехніка”; Юрченко Лариса, член президії ГО “Спілка жінок Чернігівщини”.

Про утворення Михайло-Коцюбинської громади, її перші кроки й перші здобутки розповіла секретар М.-Коцюбинської селищної ради Ніна Ворох.

Про роль жінки в житті громади надав інформацію заступник селищного голови М.-Коцюбинської селищної ради Віктор Єрема.

З’ясувалося, що по всіх напрямках представниці чарівної статі докладають максимум зусиль. Бізнес, освіта, культура, обов’язки депутата, стоси ділових паперів й щемливі віршовані рядочки – усьому жінка здатна дати раду. Цю аксіому довели особистим прикладом Лідія Гаєвська, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму М.-Коцюбинської ОТГ; Юлія Завальна, заступник директора М-Коцюбинської гімназії; досвідчений вчитель, жінка, душа якої промовляє віршами Наталія Сапун; успішна підприємниця Валентина Костюченко; сучасна письменниця та бібліотекар Олена Сердюк (Печорна); діловоди старостинських округів ОТГ: Інна Кугмир (Кархівський); Ніна Друзь (Шибиринівський); Юлія Веремійчик (Левковицький); Оксана Радченко (Андріївський) та інші.

Спілкувалися, ділилися наболілим, мріяли і планували зміни. Бо коли розвивається громада, змінюється на краще цілий світ. Зібрання прийняло рішення створити робочу групу для вивчення питання щодо можливості створення організації «Спілка жінок Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади».

З приємними словами вітання приєднався до зустрічі селищний голова ОТГ Завальний Микола, який ознайомив ділових та професійних жінок з роботою культурно-просвітницьких закладів Михайло-Коцюбинської громади.

У своїй розповіді він наголосив на важливу роль жінки у громаді, у розвитку місцевого самоврядування.

Жінка — це насамперед індивідуальна особистість, вона виконує важливу і безпосередньо потрібну роботу, жінка завжди була і залишається берегинею своєї родини і взагалі всієї громади. Як приклад, у громаді більшість жінок працюють на депутатській ниві, старостами сіл, працівниками селищної ради, вони вміють всюди навести лад і вдома, і на роботі.

За інформацією М.Коцюбинської селищної ради