Засідання жіночого політичного клубу

20 грудня 2017 року о 14-30 в рамках проекту «Побудова жіночого політичного лобі в Україні», що впроваджується Всеукраїнською ГО «Жіночій консорціум України» за підтримки Фонду Демократії ООН, відбулось розширене засідання політичного клубу.

У святковій, надзвичайно доброзичливій та незвичайній новорічній обстановці зібрались жінки-політики та представниці «Спілки жінок Чернігівщини», Клубу ділових жінок — для обговорення результатів гендерного моніторінгу виборів в ОТГ від 29 жовтня 2017 року в Чернігівській області та 12 інших областях України. Захід пройшов в жвавій обстановці обговорення ходу виборів та їх результатів.

Під час заходу було повідомлено, що з п’яти ОТГ, де проходили вибори: Куліківській селищній ОТГ, Сосницькій селищній ОТГ, Бобровицькій міській ОТГ, Семенівській міській ОТГ, Тупичівській сільській ОТГ, три жінки отримали перемогу та були обрані на посади Голів ОТГ, відповідно Куліківської, Бобровицької та Тупичівської ОТГ.

Також було зазначено, що у 12-ти областях України кількість жінок серед голів новостворених ОТГ зросла з 15% до 23%. Результати моніторінгу стануть основою майбутньої діяльності, спрямованної на розширення участі жінок у політичних процесах і допоможуть жінкам в отриманні навичок, необхідних для обрання для себе лідерської ролі в управлінні, політичних партіях і громадському суспільстві.