Зустріч жінок Чернігівщини за сприяння обласного навчально-методичного центру профспілок

Чернігівщина, як мабуть, і кожна область, багата на талановитих і видатних жінок, які своєю працею, ідеями, їх втіленням, кожного дня прославляють свій рідний край. Це добре розуміють в Клубі ділової жінки ГО «Спілки жінок Чернігівщини», керівником якого є Ірина Василівна Дорожкіна та голова Правління ГО «Спілка жінок м. Чернігова» Людмила Іванівна Канюка.

За сприяння підприємства «Навчально-методичний центр» профспілок, 18 жовтня 2017 року відбулась чергова зустріч неординарних, цікавих, видатних жінок м. Чернігова в НМЦ профспілок. Кожна з них сьогодні своїми справами робить для мешканців міста та області безліч корисних і потрібних справ! Надзвичайно уважно слухали присутні Ніну Лемеш — видатну спортсменку, директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА, Ларису Кадіну — депутата Чернігівської міськради завідуючу неврологічним відділенням Чернігівської міської лікарні №4  про створення реабілітаційного Центру в місті Чернігові, Інну Чистенко — психолога, Олену Розанову — керівника дизайн-студії «Модниця», Наталію Дорошенко — майстриню, Маргариту Бордонос -дитячу письменницю. Всі вони намагалися донести до нас, жінок, що ЖІНКА — це втілення щастя, краси, любові!

З особливою колоритністю і любов’ю до мистецтва прозвучали пісні та мелодії уже давно визнаних на Чернігівщині гуртів та окремих виконавців, а саме: фольклорне тріо «Калита»під керівництвом Ольги Коцур, барда Ірини Єременко, ансамблю «Голос душі». Вечір не відбувся б без супроводу звукорежисерів Обласного Молодіжного Центру -Володимира Петренка та Юрія Краси (звукопідсилююче обладнання люб’язно надав в. о. директора Молодіжного центру — Вадим Антошин).

Інформацію підготувала Надія Заваліна

Фото Інни Чистенко