Зустріч у громаді

2 серпня 2018 року президія ГО «Спілка жінок Чернігівщини» провела зустріч членів президії ГО «Спілка жінок Чернігівщини» з жіночим активом Корюківського району на тему «Впровадження гендерних підходів у діяльність органів місцевого самоврядування».

На зустріч були запрошені місцеві жінки-депутатки , жінки-керівники, підприємниці, представниці органів державного самоврядування, бюджетної сфери та ЗМІ.

З вітальним словом до присутніх, звернулась перший заступник голови Корюківської районної державної адміністрації Анжела Ющенко.

Голова ГО «Спілка жінок Чернігівщини» Ірина Дорожкіна звернула увагу учасників зустрічі на гендерну складову самоврядування в Україні. А саме: впровадження гендерних підходів в діяльність державних органів влади, місцевого самоврядування та громадських організацій.

Досвідом роботи ГО «Спілка жінок Чернігівщини» по розширенню можливостей жінок щодо їх участі у місцевих процесах прийняття рішень поділилась Олена Пекуровська, заступник ГО «Спілка жінок Чернігівщини».

Власні думки, пропозиції з запропонованих питань, висловили місцеві жінки-активістки.

За сприяння Чернігівського громадського об’єднання інвалідів «Шанс» (керівник – Світлана Федорова), у рамках проекту «Соціальна адаптація людей з особливими потребами через залучення їх до інклюзивного туризму», делегація з Чернігова разом з жінками-інвалідами та жінками поважного віку відвідали Менський зоопарк та літературно-меморіальний музей О.П.Довженка