На Семенівщині започаткували «Книгу миру»

Районний проект «Мир в домі – наша спільна мета» розпочали в своєму мирному домі ГО «Спілка жінок Семенівщини» в партнерстві з Костобобрівською ЗОШ IIIIст. за підтримки ГО «Спілка воїнів – учасників АТО», депутатів районної та міської ради.

Захід «Урок миру» відкрила директор Костобобрівської ЗОШ IIIIст. К. Харитоненко. Вона запропонувала дітям та гостям обговорити одну з найважливіших тем – тему миру і дружби та всім разом виготовляти вироби що символізують щасливе життя української родини і стануть першими у «Книзі Миру» яку започаткуємо.

Починають урок миру з головних державних символів України Державного Гімну України. Коло – символ єднання, всі разом дорослі і діти візьмемося за руки, щоб довести, ми – сильні, нас ніхто не подолає.

Найбільше щастя – це мир на землі, а мир – це коли вся родина разом. Лише під мирним небом ми можемо реалізувати свої надії, розкрити таланти та здібності. Тож побажаємо нам всім, нашій країні та українському народові жити в мирі і злагоді, саме з такими словами звернулася голова ГО «Спілка жінок Семенівщини» Р. Бондаренко.

«Книга Миру» яку ми сьогодні започаткуємо покликана об’єднати дітей на таких розуміннях, як дружба, мир, любов. В «Книзі Миру» діти учасників АТО залишають сімейні фото зроблені в мирні часи, зустрічі, конкурси, змагання, вірші про мир, побажання мирного майбутнього для нашої країни.

До книги можуть долучитися всі бажаючі діти з побажаннями, віршами, творами про мир.

Учасники зустрічі говорили, що таке мир, чому ми хочемо миру, висловлювали свою думку. Мир – це дружба, добро переможе, а мир відновиться зазначила учениця школи.

Учні та дорослі долучилися до майстер – класів у майстернях миру виготовляли символи держави, сувеніри, сердечки, голубів миру.

У «Книзі миру» всі разом приклеювали фотографії добрих справ, захисників – випускників школи, ангелів, голубів миру з побажаннями про мир: читали вірші, пісні, танці про мир; виготовляли подарунки для тих, хто зараз на заході нашої державаи захищає мир.

Звернення учнівського органу місцевого самоврядування Костобобрівської ЗОШ IIIIст. до членів районної ради старшокласників Семенівщини та учнівських колективів району підтримати районний проект «Мир в домі – наша спільна мета», який проходить з 22 грудня 2017 р. по 25 лютого 2018р..

Голова ГО «Спілка жінок Семенівщини» Р.Бондаренко.