Основні події ГО «Спілка жінок Чернігівщини» та ГО «Спілка жінок м. Чернігова» в 2017-му році

12 січня

Новорічний вечір.

24 січня

Вечір «У колі друзів» в Чернігівському професійному ліцеї побуту (екскурсія по ліцею, показ нових моделей одягу, виставка чудових дизайнерських робіт, концерт учнів ліцею).

Організатор вечора — директор ліцею Тамара Миколаївна Копистко.

8 лютого

Спільне засідання президії ГО «Спілка жінок Чернігівщини» та ГО «Спілка жінок м. Чернігова».

Лютий — березень

Регіональна акція «Жінки, знайте свої права» спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації, присвячена Міжнародному жіночому дню — 8 березня.

1 березня

Фахова дискусія «Рівні права і можливості працюючих жінок. Децентралізація, роль жінок у створенні об’єднаних територіальних громад» спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації.

Березень

Старт кампанії «Жінки ЗА жінок!» у рамках проекту «Побудова жіночого політичного лобі в Україні» Всеукраїнської громадської організації «Жіночий консорціум України» за активної участі членів ГО «Спілка жінок Чернігівщини». Під час кампанії оприлюднені успішні історії та приклади жіночої солідарності, взаємоповаги та підтримки.

Виставка творчих робіт Асоціації майстринь в Чернігівському Національному технологічному університеті.

24 березня

Workshop «Успішна жінка». Зустріч студентів Чернігівського Національного технологічного університету з успішними жінками-підприємницями.

Організатор — Катерина Кальницька – канд. психол. наук, доцент, завідуюча кафедрою організації соціально-психологічної допомоги населенню ЧНТУ.

13 квітня

Виставка творчих робіт «Територія душі» членів Асоціації майстринь в музеї-заповіднику М. Коцюбинського.

Організатор — Катерина Мажуга.

3 квітня

Весняний вечір, присвячений 23-й річниці Клубу ділової жінки.

Координатор — Надія Заваліна.

23 травня

Участь членів організації в науково-практичному круглому столі «Проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні та шляхи їх вирішення» в Чернігівському Національному технологічному університеті.

Координатор — Ірина Карпова, канд. пед. наук, доц. каф. соц.-гуманітарних дисциплін ЧНТУ.

1 вересня

Благодійна акція до Дня знань в дитячому відділенні обласного тубдиспансеру.

Координатор — Тетяна Руденок, керівник кадрової агенції «Погода в домі».

13 вересня

Розширене спільне засідання Президії ГО «Спілка жінок Чернігівщини» та правління ГО «Спілка жінок м. Чернігова» в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В. Г. Короленка та екскурсія по бібліотеці.

21 вересня

Участь делегації ГО «Спілка жінок Чернігівщини» в заходах Спілки жінок України в м. Києві з нагоди Міжнародного Дня миру.

4 жовтня

Поїздка делегації ГО «Спілка жінок Чернігівщини» до Сновського району, ознайомлення з роботою ГО «Спілка жінок Сновська» по її участі в створенні і розбудові Сновської об’єднаної територіальної громади.

26 жовтня

Засідання Ради Клубу ділової жінки з питання активізації роботи клубу в 2017-18 рр.

Протягом року

Щомісячні заходи в жіночому клубі «Ветеран» ГО «Спілка жінок м. Чернігова».