Осіння зустріч ділових жінок

Кожна зустріч у клубі ділових жінок — це нові знайомства, нові враження, чудова домашня атмосфера та ввідчуття радості від спілкування з подругами. 18-го жовтня жінки вкотре зустрілися, щоб поділитися осіннім настроєм, віддати шану неперевершеним барвам осінньої природи та просто відпочити в колі добрих друзів.

Ділових жінок привітала голова громадської організації «Спілка жінок Чернінівщини» Ірина Дорожкіна. Вона розповіла про роботу організації й поділилася подальшими планами. Натхненником і організатором таких теплих щирих зустрічей майже завжди виступає справжня оптимістка, голова Спілки жінок Чернігова Людмила Канюка. Пані Пюдмила вміє об’єднати біля себе молодь і ветеранів.

Було багато виступів, жінки ділилися своїми думками й міркуваннями, досягненнями та перемогами. Розповіла про свою роботу Ніна Лемеш. У цій тендітній жінці чудово поєднується жіночність та сила характеру.

Депутат міської ради, лікар Лариса Кадіна поділилася гарними новинами щодо створення в нашому місті реабілітаційного центру, що буде праціовати при 4-й лікаріі. Натхненним було звернення до жінок психолога Інни Чистенко. За декілька хвилин весь и позитивний настрій передався присутнім. Усмішки та обійми нагадали всім що життя прекрасне, а світ навколо щедрий до тих, хтс дарує йому тепло своєї душі.

Організатори вечора підготували жінкам багато сюрпризів. Чого вартий тільки виступ автентичного фольклос ного ансамблю «Калита». Завзяті та веселі лісні чудового тріо викликали шалені оплески. Душевні мелодії супроводжували весь вечір. Заспівали вдало і самі ділові жінки, що додало осінній зустрічі особливого тепла та щирості. Наступна зустріч планується вже взимку. Долучайтеся.

За матеріалами газети «Чернігівські відомості».