Розширене засідання ГО «Спілка жінок Чернігівщини»

Цікавим та змістовним виявилось розширене засідання Президії громадської організації «Спілки жінок Чернігівщини», яке відбулось 14 червня в Чернігівській обласній науковій бібліотеці ім. Короленка. Зокрема, голова ГО «Спілка жінок Чернігівщини» — Ірина Дорожкіна, відкривши засідання, наголосила на важливих подіях, які мають відбутися найближчим часом в громадській організації «Спілка жінок Чернігівщини»: про відзначення 25 — річчя організації, про участь членів організації в святкуванні Дня Незалежності, Дня міста, Дня підприємця. На засіданні були обрані заступником голови організації — Олена Пекуровська та секрктарем Президії організації — Грицун Ірина. Був підтриманий план основних заходів ІІ півріччя 2018 року.
Про підготовку до І Чернігівського жіночого конгресу(вересень 2018 р.) та науково-практичної конференції «Імплементація гендерної рівності у реформі децентралізації у Чернігівській області»(грудень 2018 р.) доповіла Лариса Юда. Вона ж презентувала книгу «Місія сучасної жінки:виклики часу» за матеріалами ХІ обласної науково-практичної конференції «Жінки Чернігівщини:історія і сучасність», яка видана за підтримки Департаменту сім’ї,молоді та спорту облдержадміністрації. Неабияку зацікавленість у присутніх викликала інформація студентки Юлії Зінчук з Академії пенітенціарної служби України в Чернігівській області, де мова йшла про проект «Підвищення правової освіти неповнолітніх засуджених в місцях позбавлення волі», який реалізовується за підтримки ГО «Спілка жінок Чернігівщини». До речі зараз йде збір художньої літератури та словників з англійської мови для дітей, які потрапили в такі місця.
Катерина Свистун озвучила стастичне дослідження «Жінки та чоловіки на керівних посадах в Україні». Виявилось, що жінки займають переважно керівні посади в галузі освіти та там, де менший обіг фінансів. Причому в Києві найнижчий рівень займаних керівних посад жінками.
На завершення засідання, обговорили питання поїздки до м.Рівне на Форум жінок Рівненщини “Активна жінка-успішна країна”.