Творимо добро

19 грудня 2017 року до дитячого відділення Чернігівського протитуберкульозного диспансеру завітали гості з вітаннями та дарунками до дня Святого Миколая. Дітей зі святом привітав головний лікар закладу Микола Петрович Дейкун, він розповів дітям і присутнім про витоки свята, про Святителя Миколая Чудотворного.

Дітей привітали зі святом і постійні друзі дитячого відділення – голова, заступник та член Правління громадської організації «Спілка жінок м. Чернігова» Людмила Іванівна Канюка, Тетяна Вікторівна Руденок та Оксана Олегівна Острицька.

Громадська організація «Спілка жінок м. Чернігова» вже більше п’ятнадцяти років поспіль надає допомогу в забезпеченні необхідними матеріалами, фруктовими вітамінними подарунками та солодощами. Цього разу представниці жіночої організації подарували також і виготовлені власноруч та з любов’ю ковдри і трикотажний одяг. Була, як і завжди, допомога санітарно-гігієничними виробами від Надії Шатирко, приватного підприємця.

Діти стали активними учасниками святкового дійства, виступили з концертною програмою. Дякували за отримані подарунки, книги, іграшки, фрукти, солодощі. У цей день тут панувала атмосфера добра та любові. Дорослі були в захваті від чудових талановитих дітей, бажали їм здоров’я, здоров’я…

Приємно, що цього року благодійництва в дитячому відділенні не бракувало. Дітей поздоровляли зі святом представники благодійного фонду «Подолаємо туберкульоз разом», Чернігівського міського комісаріату, громадської організації «Добрий самаритянин» та церкви «Перемога».