12 січня 2016р. в Ресторанно-розважальному комплексі «Градецький» відбувся традиційний новорічний вечір в колі подруг – членів клуба ділової жінки обласної організації Спілки жінок України.

На святкування зібрались в тому числі і представниці Ліги ділових і професійних жінок, Громадської організації Спілка жінок м.Чернігова - найкрасивіші, найщедріші, найсильніші жінки, найчарівніші керівники підприємств, установ, організацій, підприємниці, громадські діячки, незбагненні, які змінюють світ на краще.

Присутніх з Новим роком щиро і сердечно привітав Атрошенко Владислав Анатолійович – Чернігівський міський голова.

Приємно провели час у святковій і веселій атмосфері та побажали одна одній успіхів і нових перемог. Вечір був дуже дружнім і позитивним: цікава святкова концертно-розважальна програма, дискотека та дружна вечеря.

Бажаємо, щоб Новий 2016 рік приніс нові ідеї і можливості, а завдяки ним і нові досягнення!

Галерея

Контактна інформація

  • 14027 вул.Шевченка, 105а
    м.Чернігів, Україна
  • (0462) 64–18–58
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • facebook
  • youtube
  • vkontakte

Мета організації

Координація зусиль жіночих організацій, що входять до обласної організації жінок по активізації їх дій заради досягнення реальної рівності жінки і чоловіка в усіх галузях життя, гідного становища жінок у суспільстві, надання допомоги жінці знайти себе в нових умовах життя та надати їй можливість повірити в себе, показати, що активна життєва позиція - це шлях до особистого успіху.

У рамках проекту 
“Медіа-підтримка просування гендерної рівності в місцевих громадах” за підтримки Українського жіночого фонду проведено дослідження щодо існування ґендерних стереотипів у молодіжному середовищі шляхом опитування студентів ВНЗ Чернігова та Ніжина.

2015 © Чернігівська обласна організація Cпілки жінок України
Розроблено Devenup