5 лютого 2016 р. в Києві відбулася презентація бізнес-об'єднань та церемонія підписання Меморандумів про Взаєморозуміння між ПРООН та учасниками Проекту.

Меморандум – це рамковий документ, який встановлює базові принципи, обсяг та напрями співробітництва з ПРООН в рамках проекту «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств». Меморандум закріплює партнерство з ПРООН і є формальним підгрунтям для надання технічної допомоги щодо розвитку спроможності з боку ПРООН.

Документ грунтується на типовому зразку меморандуму ПРООН та містить обов’язкові положення, які не можуть бути змінені (статті IV – XIII).

Підписання меморандуму є найважливішим етапом переходу до практичної співпраці нашого бізнес-об’єднання з ПРООН та отримання відповідної технічної допомоги.

В Україні з 2015 по 2018 рік впроваджується Проект ПРООН “Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств” у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та за фінансової підтримки Уряду Швейцарської Конфедерації.

Мета проекту: прискорення розвитку сектора МСП в Україні шляхом зміцнення потенціалу БО, що забезпечуватиме ефективнішу діяльність і стійкість цих організацій у середньо- і довгостроковій перспективі.

Цілі проекту: проект розробляє та впроваджує індивідуалізовані програми зміцнення потенціалу бізнес-обїєднань в Україні, що сприятиме посиленню їхньої інституційної, організаційної та фінансової спроможності щодо представництва інтересів приватного сектора та сприяє здійсненню активнішого, ефективнішого, та професійнішого діалогу між державним і приватним секторами, спрямованого на формування політики щодо покращення умов ведення бізнесу.

У Проект увійшли 7 вагомих бізнес-обєднань України, серед яких і Чернігівська міська Ліга (клуб) ділових і професійних жінок.

З привітальним та вступним словом виступили Пан Янтомас Хімстра, Директор Програми розвитку ООН в Україні та Пан Хольгер Тауш, директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні. У заході взяли участь Ірина Дорожкіна-Президент Чернігівської міської Ліги (клубу) ділових і професійних жінок, Юлія Заїка-керівник Молодіжного відділення Ліги, член правління, Лілія Ібрагімова-член правління Ліги.

Відбулася презентація цього Проекту за наступними напрямками: організаційний розвиток та адвокаційна діяльність, який буде впроваджуватися в роботу БО, фандрейзинг, PR-менеджмент, членство та розвиток послуг і розробку внутрішніх політик.

Галерея

Контактна інформація

  • 14027 вул.Шевченка, 105а
    м.Чернігів, Україна
  • (0462) 64–18–58
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • facebook
  • youtube
  • vkontakte

Мета організації

Координація зусиль жіночих організацій, що входять до обласної організації жінок по активізації їх дій заради досягнення реальної рівності жінки і чоловіка в усіх галузях життя, гідного становища жінок у суспільстві, надання допомоги жінці знайти себе в нових умовах життя та надати їй можливість повірити в себе, показати, що активна життєва позиція - це шлях до особистого успіху.

У рамках проекту 
“Медіа-підтримка просування гендерної рівності в місцевих громадах” за підтримки Українського жіночого фонду проведено дослідження щодо існування ґендерних стереотипів у молодіжному середовищі шляхом опитування студентів ВНЗ Чернігова та Ніжина.

2015 © Чернігівська обласна організація Cпілки жінок України
Розроблено Devenup