Анонс обласного «Форуму ділових та професійних жінок»

«WOMEN IN «
Чернігівський обласний жіночий Форум збере підприємців, жінок і чоловіків керівників бізнесу, неурядових організацій та медіа, представників громад Чернігівщини, щоб об’єднати та надати поштовх до іноваційної активності в бізнессередовищі.
Організатори мають на меті обговорити успішний досвід розвитку жіночого підприємництва в області.
Реєстраційна форма:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdFpeaIevlILojtlMQklWpQm4DikGXub4M48ey-yzgBatKlEw/viewform?fbclid=IwAR3IS_eZ1xGHOVqfdUIOwkz0lIgefS1cyoBKWZSgUtoPVR_dee8O4tHmwvU

Дата проведення Форуму: 16 жовтня.
Місце проведення — підприємство «Навчально-методичний центр» профспілок (м. Чернігів, вул. Шевченка, 105 – А). Початок заходу – о 09:00, тривалість – до 17:00.

У рамках Форуму відбудуться:
— панельні дискусії на важливі теми
1 «Women in бізнес інноваціях» Історії успіху.
2 «Women in створенні власного бренду».
3 «Women in громадах» Розвиток жіночого підприємництва.
4 «Women in action» Кейси та інструменти для розвитку бізнесу.
5 стратегічна сесія
Для вас:
20+ надихаючих виступів спікерів;
100+ учасниць та учасників;
500+ контактів;
9 годин інновацій та натхнення.

Чернігівський обласний жіночий форум відбудеться 4 жовтня 2018 року

26 вересня у прес-центрі «Чиста політика» відбулася прес-конференція на тему: «Проведення Чернігівського обласного жіночого форуму та відзначення 25-річчя діяльності ГО «Спілка жінок Чернігівщини».
«Протягом 25 років нашої роботи ми дійсно дуже багато співпрацювали з різними структурами та організаціями, що, мабуть, і спричинило наш успіх, але зараз пригадується початок нашої історії, коли головним нашим завданням було піднімати питання про становище жінок, а вже потім почали впроваджувати європейські цінності і піднімати гендерні питання, раділи після прийняття закону про рівні права жінок і чоловіків, вводилися в практику радники з гендерних питань у владних структурах, – розповіла голова ГО «Спілка жінок Чернігівщини» Ірина Василівна Дорожкіна, – ми проводимо багато популярних заходів – конкурс «Жінка року», ярмарок «Що може жінка», регіональні акції «Жінки, знайте свої права!», міжнародні акції «16 днів протидії гендерному насильству», різні форуми, круглі столи, конференції, семінари тощо, співпрацюємо з «Лігою ділових і професійних жінок», «Асоціацією підприємниць», об’єднаннями жінок-ветеранів, жінок-вчених, жінок-майстринь – все це з метою підняття іміджу жінки в суспільстві».

Жіночий форум до 25-річчя Спілки жінок Чернігівщини