VIІ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку — ОНЛАЙН

Реєструйся зараз та представ свою соціальну ініціативу! 👋 VIІ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку — ОНЛАЙН, який об’єднує всі регіони України та понад 500 спікерів на одній платформі.

❗ Форма реєстрації за посиланням: https://forms.gle/XRU81N7RBMFjmFg76, додаткова акредитація спікерів за телефоном відповідального координатора обов’язкові.
ℹ Детальний календарний план форуму та контакти координаторів на сайті: https://letsdoitukraine.org/…/the-all-ukrainian-forum…/
💥 Громада, влада, бізнес та медіа зберуться разом, щоб обговорити соціальної активності в регіонах, привернути увагу до сталого розвитку, волонтерського руху, корпоративної соціальної відповідальності та презентувати проєкти, які заплановані у 2021 році.
Весна – ідеальний час для планування та початку реалізації стратегій. Саме тому під час форуму учасники зможуть представити свою діяльність та плани на поточний рік, обмінятися досвідом, знайти партнерів для спільної реалізації проєктів, залучення експертів з інших організацій, можливості взаємодії для молоді та її залучення до суспільно корисних справ.
До участі у заході запрошуються представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, місцевих та закордонних інститутів громадянського суспільства, активісти молодіжного громадського руху, бізнесу та засобів масової інформації, волонтери, лідери учнівського і студентського самоврядування, благодійники, донори.
📣 Серію прямих трансляцій матиме змогу переглядати кожен українець на офіційній сторінці організації www.facebook.com/letsdoitukraineeco
записи будуть збережені.
Організатор заходу – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнського молодіжного центру, Національної молодіжної ради України.