XVI обласний ярмарок “Що може жінка”

XVI обласний ярмарок “Що може жінка” провели громадська організація “Ліга ділових і професійних жінок України” та громадська організація “Спілка жінок Чернігівщини” за підтримки Чернігівської облдержадміністрації, Департаментів облдержадміністрації: економічного розвитку і сім’ї, молоді та спорту, Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області», Чернігівської міської ради, Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, підприємства “Навчально-методичний центр” Федерації профспілкових організацій Чернігівської області та в рамках виконання заходів обласної та міської Програм розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки.

XVI обласний ярмарок “Що може жінка” зібрав ініціативних, яскравих, талановитих, творчих жінок. Це соціальний проект, який надихає на нові творчі злети.

Цього року представлено продукцію і послуги більше 70 підприємств, установ, громадських організацій та бізнес-структур, які очолюють жінки, або складають переважну частину їх колективів, підприємниць, майстринь, художниць та письменниць тощо. Відвідувачі познайомилися з різноманіттям послуг та виробів, що пропонуються та виробляються у місті та області.

Ярмарок був наповнений різними заходами: тренінги та майстер-класи, безпрограшна лотерея, концерти, показ мод, ростові ляльки, рухомі розваги. Майстрині братимуть участь у конкурсі “Чернігівський туристичний сувенір” від Чернігівської регіональної торгово-промислової палати.

Такого різноманіття талановитих жінок Чернігів ще не бачив! Їх роботи пробудять весну в серці кожного, наповнять любов’ю, радістю, сонцем, позитивною енергією.